Home

gutow slub w plenerze-360

Poznaj Nas

Niezmiernie Nam miło, że tu jesteś!
Podczas tworzenia Waszych opowieści kierujemy się wrażliwością i sercem.
Uwielbiamy słuchać, obserwować i wydobywać z Waszych historii szczere emocje, uśmiechy i miłość.
Nasz priorytet to relacje z ludźmi. Dzięki nim powstają niepowtarzalne reportaże ślubne. Na Naszych fotografiach i filmie będziecie czuć się piękni i wyjątkowi.
Gabi, Łuki i Olga 

Opinie

Polecam z całego serca! Mieliśmy okazję zobaczyć Sroki w akcji na naszym ślubie i współpraca z nimi w najważniejszym dla nas dniu to była najlepsza decyzja. Ogromny profesjonalizm i dużo serca włożone w każdy kadr. Na ślubie zdjęliśmy z siebie stres, bo mieli wszystko tak zorganizowane, że nie było potrzeby się martwić. Kilka zdjęć dostaliśmy już na drugi dzień i była to dla nas ogromna radość zobaczyć przedsmak tego jak to wygladało po Ich stronie. Zaskoczeniem było dla nas to, jak szybko otrzymaliśmy film i zdjęcia, bo po historiach naszych znajomych z innymi fotografami, byliśmy przygotowani na długi czas oczekiwania i bardzo mile się zaskoczyliśmy. Przepiękna pamiątka i kolejne łzy wzruszenia wylane podczas oglądania. Wspaniali ludzie
Najlepsi ludzie na jakich mogliśmy trafić! Wasze podejście, nastawienie i uśmiechy na twarzy, sprawiły, że cały stres zniknął (chociaż na moment 😀 ) Zdjęcia są przepiękne, wspaniała pamiątka na całe życie, piękne ujęcia, naturalne zdjęcia takie o jakich marzyliśmy <3 Natomiast film i teledysk to taka perełka, wszystkie najważniejsze momenty tego pięknego dnia sklejone w jedną całość, jesteśmy zachwyceni. Z całego serca polecamy wszystkim!
Agata | Szymon
Zarówno zdjęcia jak i film z naszego najważniejszego dnia w życiu są przecudowne. Wszystkie najważniejsze momenty zostały zawarte w filmie i profesjonalnie dopracowane. Zdjęcia w wykonaniu Gabrysi bardzo naturalne i piękne! 😍 co tworzy dla Nas wspaniałą pamiątkę !
Gosia i Mariusz
Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski kamerzysta na wesele wielkopolska fotografia naturalna fotograf na wesele ostrow kalisz poznan wroclaw lodz wesele boho klimat film slubny teledysk slubny ostrow, najlepszy kamerzysta na wesele
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this